شاد باشید ...

 

شاید در ابتدا فکر کنید این قیافه های خندان مربوط به یک مهمانی شبانه است، اما جالب است که بدانید این عکس شاد و پر انرژی توسط یه گوشی آیفون از داخل یک ون پلیس روسیه گرفته شده است.

7 دسامبر ، “آلکسی ناوانلی” یک وبلاگر ساکن موسکو، در حالیکه به همراه بسیاری دیگر از مردم این کشور اعتراض خود را به نتایج انتخابات روسیه نشان می داد، توسط نیروهای امنیتی روسیه بازداشت شد.

“با رفقایم در ون پلیس. اونها همه سلام می رسونند.”

این متن اولین توییت ناوانلی بود، اندکی پس از دستگیر شدن.

یک ساعت بعد، اینبار او یک عکس از خود و تمام افراد دستگیر شده ای که همزمان در آن ون پلیس قرار داشتند بر روی توییتر ارسال کرد. در نهایت، ناوانلی به دلیل اعتراض به سیاست های “ولادمیر پوتین” به ۱۵ روز زندان محکوم شد.

 

پی نوشت :  سرما خوردم ، دارم میلرزم و اینک به کوری چشم هر چی ویروسه ( چه ویروس های فیزیکی و چه روحی ) میرم استخر ، تا کور شود هرچه غم و اندوه که نتواند ببیند

/ 9 نظر / 54 بازدید
سعید

کوچیکم دویی احمد. میگم بازم معرفت ولادمیر پوتین. به 15 روز زندان رضایت داده! اینجا که هرکس سوار ون میشد سر و کارش با کرام الکاتبین بود. یا چندین سال حبس و محرومیت های اجتماعی یا اعدام رو شاخش بود.

الی

[چشمک]نوشته ی باحالی بود

گیل مرد

پوتین به نظر من آدم باحالیه. شیطونه میگه منم برم استخر چشمه این ویروس ها رو در بیارم.

نکیسا

تو ماه را بیشتر از همه دوست می داشتی و حالا ماه هر شب تو را به یاد من می آورد می خواهم فراموشت کنم اما این ماه با هیچ دستمالی از پنجره ها پاک نمی شود آپم.....

شیما

اگر علم بهتر از ثروت است! پس چرا سرنوشتمان را رقم زدی نه قلم!؟

گل گیسو

معلومه دیگه چرا انقدر میخندن و شادن چون میدونن کاریشون ندارن اما اینجا.........[نگران]

دستینا (مد روز با دستینا )

سلام وب باحالو قشنگی داری خوشم اومد خوشحال میشم بهم سر بزنی اگه با تبادل لینک موافقی خبرم کن دوست عزیز[گل][گل][گل][گل]

___یه دخمل تنها___

سهلام :) چه جالـــــــب... چه رو حیه ای چه گوشییی ! آقا آیفون4 بود؟!![نیشخند]